10 гривень за проїзд — Найближчим часом громадський транспорт Слов’янська подорожчає

Общество | 17:58, 6.10.2021
 Поделиться

Поделиться в

Проїзд в автобусах Слов’янська піднімуть до 10 гривень. Одразу після підвищення транспорт вийде на усі маршрути міста. Наразі 50% рейсів скоротили.

Сьогодні пройшов брифінг перевізників, голови ВЦА із журналістами та мешканцями Слов’янська.

Журналісти сайту 6262.com.ua побували на спілкуванні та поставили питання.

Під час спілкування перевізники заявили, що спираючись на розрахунки Київського державтотранспортного інституту при вартості палива 16 грн. проїзд має коштувати 10 грн. Таку ціну і збираються встановлювати у місті.

Ціна на електротранспорт у місті поки не змінюватиметься.

При цьому, на чисельні скарги людей стосовно стану громадського транспорту, перевізники відповіли, що і після підвищення цін не матимуть змоги оновлювати автобуси, чи покращувати якість послуг.

Також не зміниться ситуація із квитками в автобусах. Їх видаватимуть лише, якщо людина сама попросить водія про це. Наразі пасажиропотік рахуєтьсяспеціальним інспектором, який час від часу перебуває на рейсах та рахує кількість людей.

Голова Слов’янської ВЦА Вадим Лях висловився, що також не задоволений підрахунком пасажиропотоку у міському транспорті. Через це під час оголошення нового конкурсу для перевізників по місту, наявність виалідатора (електронне або механічно-електронний пристрій, призначений для відображення і / або перевірки документів (проїзних квитків громадського транспорту, пропусків), записаних на безконтактні або контактні електронні носії для оперативного контролю над правомірністю проходу пасажира в салон автобуса).

Також Лях додав, що проситиме перевізників почати поновлення транспорту по маршрутам вже відзавтра. Найближчим часом ціна на проїзд підвищіться.

https://www.6262.com.ua/news/3223585/10-griven-za-proizd-najblizcim-casom-gromadskij-transport-slovanska-podorozcae

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: