7 років тому поновила свою роботу санавіація швидкої допомоги

Краматорськ | 11:22, 16.10.2022
 Поделиться

Поделиться в

311999547 612542370659031 2533043727846379400 n 
7 років тому поновив свою роботу відділ виїзної консультативної спеціалізованої екстреної медичної допомоги та медицини катастроф — санавіація.
 
«Вчора виповнилось 7 років, як за ініціативи директора Кіяшко Ігоря Анатолійовича у переміщеному на підконтрольну Україні територію Донецькому обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, у Краматорську поновив свою роботу відділ виїзної консультативної спеціалізованої екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, так звана «санавіація». 
 
Очолив його тоді Сердюков Леонід Володимирович, який об‘єднав у відділі найкращих фахівців. У мирний час працювали вони з найважчими пацієнтами, консультували, транспортували їх як в межах області, так і за межі у заклади охорони здоров‘я третинного рівня. З початком повномасштабного вторгнення рф відділом проводиться основна частина медичних евакуацій поранених та інших пацієнтів з Донецької області, де точаться активні бойові дії, до безпечної території. А використовуючи зворотні евакуаційні шляхи, доставляються гуманітарні вантажі населенню та закладам охорони здоров’я Донецької області. І саме ці бригади сьогодні першими заїжджають на деокуповані території нашої області.
 
Тож вітаємо з річницею та бажаємо всім здоров‘я, миру та Перемоги! Все обов‘язково буде Україна!Тримаємо медичний фронт!», — повідомляє Донецький Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Фейсбуці.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: