29 травня росіяни вбили 3 мирних жителів Донеччини

Война в Украине! | 14:12, 30.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

За 29 травня росіяни вбили 3 мирних жителів Донеччини: 2 в Авдіївці та 1 у Соледарі. Ще четверо людей в області дістали поранення.
Про це повідомив голова Донеччини Павло Кириленко.
Наразі неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: