У Слов’янську два мікрорайони залишились без води: причина
Поділитися в
Копіювати посилання
У Слов’янську 23 вересня тимчасово призупинили водопостачання до двох мікрорайонів міста. Як повідомили у Слов’янській міській військовій адміністрації, без води залишилися мешканці мікрорайонів Лісний та Молодіжний.
Причиною відключення стали планові ремонтні роботи, які проводить комунальне підприємство “Словміськводоканал”. Роботи виконуватимуться на водопровідних мережах.
Комунальники не повідомили точний час початку робіт та їхню орієнтовну тривалість. Зазначається, що водопостачання відновлять після завершення всіх необхідних заходів.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: