Слов’янськ: 50 тисяч жителів, плани евакуації та обстріли КАБами
Поділитися в
Копіювати посилання
На початку 2026 року у Слов’янську залишаються проживати близько 50 тисяч мешканців, з яких 4800 — діти. Про це повідомив Вадим Лях, голова Слов’янської військової адміністрації, під час включення на телеканалі ICTV, на тлі посилених обстрілів міста.
За спостереженнями пана Ляха, значна частина містян планує залишити Слов’янськ одразу після новорічних свят. Він наголосив на цьому під час своєї заяви:
“Зараз я по своєму спілкуванню з місцевими мешканцями бачу, що після новорічних свят багато хто буде виїжджати”.
Наразі ворог здійснює обстріли міста, застосовуючи керовані авіабомби та різні типи безпілотників – від малих до тих, що оснащені дуже потужною бойовою частиною. Атаки російських сил тривали й упродовж новорічних свят.
Як зазначив Вадим Лях, особливу небезпеку для цивільного населення становить нещодавнє застосування ворогом КАБів у денний час. Це створює додаткові ризики для мешканців.
Незважаючи на складну безпекову обстановку, у громаді продовжують надаватися всі основні комунальні послуги: електроенергія, тепло, вода та газ. Крім того, евакуаційні заходи зі Слов’янська тривають.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: