У Слов’янську відновив роботу тролейбус № 4 з 17 лютого
Поділитися в
Копіювати посилання
У Слов’янську, починаючи з 17 лютого, відновив свою роботу тролейбусний маршрут № 4, що сполучає «Залізничний вокзал» та Билбасівку. Про це інформувала Слов’янська міська військова адміністрація.
Рух цього маршруту було тимчасово призупинено на кілька днів через технічні несправності. Наразі транспортне сполучення повністю відновлене для зручності мешканців.
Актуальний розклад руху міського громадського транспорту, зокрема тролейбуса № 4, доступний для громадян. Його можна переглянути у мобільному додатку «Smart місто» або на офіційному сайті Слов’янської МВА за адресою slv.gov.ua у розділі «Транспорт».
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: