Донеччина 13 червня: троє загиблих та дев’ятеро поранених від російських обстрілів
Поділитися в
Копіювати посилання
Троє мирних жителів загинули на Донеччині протягом 13 червня внаслідок російських атак. Усі смертельні випадки зафіксовані у Слов’янську. Про це повідомив голова Донецької ОВА Вадим Філашкін.
Загалом за добу російські війська вбили трьох мешканців Донеччини. Крім того, внаслідок цих обстрілів дев’ятеро людей отримали поранення.
Пан Філашкін вкотре наголосив, що окупанти продовжують цілеспрямовано завдавати ударів по цивільному населенню регіону. Дані щодо кількості загиблих та поранених постійно оновлюються після кожного ворожого обстрілу.
У Донецькій ОВА уточнили, що загальна кількість жертв російської агресії по області наводиться без урахування Маріуполя та Волновахи. У цих містах через активні бойові дії наразі неможливо встановити повні масштаби людських втрат.
Нагадаємо, 13 червня ворог вдарив по центру Слов’янська трьома КАБами. Пізніше того ж дня під обстріл на околицях міста потрапила вантажівка.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: