У Слов’янську після обстрілів відновили газопостачання 76 абонентам
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом тижня російські обстріли завдали п’яти пошкоджень газорозподільній інфраструктурі Слов’янська, тимчасово залишивши без газопостачання майже сотню абонентів. Проте аварійні бригади АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» оперативно відновили послугу для більшості постраждалих споживачів.
Як повідомили в АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ», через ці атаки 98 абонентів залишилися без газу. Аварійні бригади підприємства не припиняли роботи над ліквідацією наслідків обстрілів та ремонтом пошкоджених мереж.
За інформацією газорозподільної компанії, після завершення аварійно-відновлювальних робіт газопостачання вдалося повернути 76 споживачам. Ці роботи виконувалися в умовах високих безпекових ризиків та постійної загрози повторних обстрілів.
«Аварійні бригади фактично працюють поблизу лінії фронту, ліквідовуючи наслідки обстрілів та відновлюючи газопостачання для мешканців Донеччини»
Зазначив Голова правління АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» Вадим Батій. Фахівці компанії продовжують оперативно реагувати на будь-які пошкодження інфраструктури, відновлюючи послугу там, де дозволяє безпекова ситуація.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: