Адаптивный карантин продлили до 1 октября

Медицина | 16:43, 12.08.2021
 Поделиться

Поделиться в

На заседании Кабинета Министров Украины 11 августа 2021 принято решение о продлении адаптивного карантина, а также продлении режима чрезвычайной ситуации до 1 октября 2021 года. Об этом сообщает «Урядовий портал».

По словам Премьер-министра Дениса Шмыгаля, текущая эпидемическая ситуация полностью контролируется, но специалисты начинают фиксировать первые негативные тенденции роста количества госпитализаций и тяжелых больных коронавирусом.

«Міністерство охорони здоров’я готує лікарні, а кількість ліжок з підведеним киснем, за даними МОЗ, складає майже 100%. Крім того, окремо закуплено 15 тисяч кисневих концентраторів, які дозволять лікувати українців на амбулаторному етапі

Будемо й надалі прискорювати темпи вакцинації. Вакцина у нас є в достатній кількості, аби кожен бажаючий міг отримати захист. Поставки відбуваються регулярно, як за рахунок державного бюджету, так і у вигляді допомоги від наших міжнародних партнерів», — отметил Премьер-министр.

«Наразі маємо тенденцію до зростання кількості нововиявлених випадків COVID-19. Зокрема, відмічаємо зростання в Одеській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях.

Навантаження на систему охорони здоров’я наразі є контрольованим. Реанімаційні ліжка зайняті на — 13%, ліжка з “киснем” — на 9%, апарати ШВЛ — на 3%. Тому країна продовжує залишатись у зеленому рівні епідемічної небезпеки.

Також хочу зазначити, що темпи вакцинації в Україні продовжують зростати. За останній тиждень кількість проведених щеплень в Україні зросла на +10%. Наразі ми вакцинуємось із вищими темпами за світові та європейські. Закликаю усіх вакцинуватись і захистити себе від можливих тяжких наслідків коронавірусу!», — написал в Фейсбуке Министр здравоохранения Виктор Ляшко.

 

http://vp.donetsk.ua/gorod-region/gorod/95888-na-zametku-adaptivnyj-karantin-prodlili-do-1

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: