Акторка з Краматорська Галина Безрук розповіла чому байдужа до російських обстрілів України

Краматорськ | 14:20, 1.11.2022
 Поделиться

Поделиться в

96 tnУкраїнська актриса родом з Краматорська Галина Безрук, яка знялась в серіалах «Останній москаль» та «Слуга народу», залишилась жити в росії та в інтервʼю російському пропагандистському виданню пожалілась, що українці відписуються від неї в Instagram. 

«Зірка» розповіла, що останнім часом вона зіткнулась з великою кількістю гейту в соцмережах з боку користувачів з України.

«Я не хочу заглиблюватися в цю тему, але мій глядач, який був зі мною з моєї батьківщини, можеш собі уявити, як він реагує зараз, що я перебуваю там, де перебуваю. Від мене тисячами відписуються в Instagram», – поскаржилась акторка.

На думку Галини Безрук, її позиція стосовно розв’язаної росією війни в Україні мала б бути усім зрозумілою, адже її чоловік і дитина – росіяни. Тому вона не заглиблюється в повідомлення, які їй надсилають.

«Просто бачу перше слово і одразу блокую. Я навіть не розбираюся, у мене немає часу кожному диванному критику пояснювати ситуацію, яка склалася у мене. Якщо трохи поворушити мізками, цілком зрозуміло, чому я перебуваю там, де я є. Хто мій чоловік, хто моя дитина — якої вони національності. Я обираю сім’ю. Я не обираю батьківщину, я обираю сім’ю. Найближчих мені людей – себе і сім’ю», — зазначила Безрук. 

Оскільки чоловік Безрук, актор Артем Алексєєв, росіянин, вони переживають і за те, що його можуть мобілізувати.

Нагадаємо, Галина Безрук народилася у Краматорську. Навчалася у музичній школі за класом скрипки, співала у дитячому хорі. У 17 років переїхала до Києва. Закінчила Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого. У 2010 році закінчила Інститут екранних мистецтв, факультет кіно та телемистецтв, спеціальність «Диктор, телеведучий, актор кіно». З 1996 по 2005 роки була актрисою молодіжного народного театру «Бам-Бук», в 2015 році переїхала до росії. 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: