Аварійний міст через Торець буде повністю закритим для транспорту — висновок експертів

Общество | 12:08, 15.03.2021
 Поделиться

Поделиться в

З висновків експертів, які обстежують міст через Казенний Торець, стало відомо, що до капітального ремонту його доведеться повністю закрити для транспорту.

Аварійний міст через Казенний Торець обстежує ТОВ «Модуль-Експерт». На період проведення повної експертної оцінки транспортний рух по мосту закрито. 9 березня міський голова Вадим Лях повідомляв, що за умови виконання певних умов та приписів експертів, міст можуть відкрити для транспорту вагою до 5 тон.

На прес-конференції 15 березня прозвучала нова інформація. Міський голова озвучив, що дата початку капітального ремонту мосту точно буде відома наступного тижня. Переговорний процес із обладміністрацією триває. Але, за словами очільника, налаштовані у цьому році почати та завершити капремонт.

Також голова озвучив, що висновки експертів, які все ще продовжують обстежувати міст, невтішні. Коли КП «Благоустрій» почав роботи для того, щоб відкрити міст транспорту до 5 тон, відкрилася низка технічних моментів. Наразі висновок такий, що і легковий транспорт не буде їздити по мосту.

Тому зараз завдання №1 — облаштувати об’їзні шляхи. Найближчим часом має початися іх підсипка та приведення до ладу. Готується ще одна об’їзна дорога в районі колишнього заводу «Тореласт», щоб розвантажити вулицю Торську від великогабаритного транспорту.

 

 

 

https://www.6262.com.ua/news/3048544/avarijnij-mist-cerez-torec-bude-povnistu-zakritim-dla-transportu-visnovok-ekspertiv

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: