Безкоштовна платформа для допомоги біженцям — Pidvezu

Общество | 09:47, 28.04.2022
 Поделиться

Поделиться в

Pidvezu — це безкоштовна платформа для допомоги з транспортом від водіїв-волонтерів. Сервіс призначений для водіїв та пасажирів. Водій може опублікувати маршрут між містами, а пасажири, яким по дорозі, можуть подати заявку. Для цього потрібно заповнити форму і вказати точки відправлення та прибуття.

Сервіс має інтеграцію з Telegram. Під час реєстрації профілю надається унікальний ідентифікатор, який надсилається у Telegram. Коли ваш маршрут чи заявка на нього схвалюється чи відхиляється, Ви отримуєте сповіщення у Telegram-бот Pidvezu (якщо Ви «стартанули» його, перейшовши за посиланням у профілі). Після видалення маршруту сервіс автоматично створює маршрут у Google Maps та відправляє повний шлях

.

Безкоштовна платформа для допомоги біженцям - Pidvezu, фото-2

Крім цього можна подивитися свій маршрут не тільки на картах Pidvezu, але і на Google картах, натиснувши на відповідну кнопку в оголошенні.

Пасажир також може опублікувати свій маршрут, якщо не знайшов водія. Тоді інші водії або просто волонтери можуть і зв’язатися з пасажиром.

Pidvezu орієнтований на те, щоб перевозити людей, тварин, речі, продукти або на будь-яку іншу допомогу з транспортом.

Для того, щоб було зручно, була зроблена карта на головній сторінці, щоб Ви змогли побачити водіїв/пасажирів, які вирушають із Вашого міста. Просто натисніть кнопку «Всіх водіїв» або «Всіх пасажирів», а потім на одну з міток, і побудується повний маршрут руху.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: