Бібліотека ім.Т. Г. Шевченка візьме участь у культурно-освітньому проєкті «AlterFundLib»

Краматорськ | 10:46, 11.12.2022
 Поделиться

Поделиться в

384481636 n 
Бібліотека-філія ім.Т. Г. Шевченка відібрана для участі у культурно-освітньому проєкті «AlterFundLib»! Бібліотека увійшла у 20 кращих закладів-переможців.
 
«Ми отримали 63 заявки, а обрати мали, нажаль, лише 20 бібліотек-учасниць.
Важке рішення визначити лише обмежену кількість із великого представництва найкращих та найактивніших бібліотек в Україні.
Ваша увага до теми ще раз підкреслила її необхідність та актуальність. Ми будемо в подальшому працювати над тим, щоб підтримати вас і ваші заклади в питаннях навичок альтернативного фінансування та впроваджувати нові ініціативи№, — повідомили організатори.
 
Враженнями поділилася і керівниця бібліотеки Світлана Садова:
 
«Черговий крок у професійному навчанні!
Бібліотека -філія ім.Т. Г. Шевченка Краматорської ОТГ відібрана для участі в проєкті#AlterfundLIb.
Вчора відбулася установча сесія, але із-за відсутності електрики та Інтернету не мала можливості приєднатися. Проєкт»AlterfundLib», присвячений підвищенню навичок залучення альтернативного фінансування бібліотек.
Проєкт короткостроковий та передбачає менторські зустрічі та підтримку,онлайн — навчання, опрацювання проєктів, спрямованих на альтернативне фінансування, брейнштормінг з фасилітатором, а головне нас бібліотекарів підтримують у ці буремні часи.
Дякуємо благодійному фонду»Бібліотечна країна» в особі Люсьєни Шум. Супер, нам всім зараз потрібні знання з пошуку додаткового фінансування на власні проєкти з трансформації бібліотечних закладів. У нас багато цікавих задумів та роботи. Дякую за підтримку та довіру!».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: