Близ Славянска крупная авария на магистральном водоводе

ЧП | 09:40, 23.07.2020
 Поделиться

Поделиться в

Об этом на своей странице Фейсбук подробно рассказал глава Донецкой ОГА Павел Кириленко

Через аварію скорочена подача води по каналу Сіверський Донець-Донбас.
Фахівці комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» завершили зварювальні роботи на пошкодженій ділянці магістрального водогону поблизу Слов’янська, що дозволило розпочати заповнення водою спорожненої ділянки.

Нагадаю, що порив на магістральному водогоні поблизу Слов’янська стався сьогодні близько другої ночі на ділянці між 2-м та 3-м підйомом Другого Донецького водогону (ДДВ).

Фахівці «Води Донбасу» виявили на цьому місці тріщину завдовжки 3 метри вздовж заводського зварювального шва та оперативно приступили до ремонту.
О 12-30 зварювальні роботи були завершені.

Що стосується пошкодження в результаті обстрілу ділянки трубопроводів діаметром 2300 мм і 2100 мм в районі Торецька у сірій зоні, то компанія «Вода Донбасу» подала заявку на режим тиші та розмінування зони ремонту.

За результатами огляду каналу виявлені пошкодження на трубопроводі діаметром 2100 мм — у нижній частині тріщина діаметром 1700 мм, на лівому водопроводі діаметром 2300 мм — у верхній частині тріщина діаметром 1500 мм, на правому трубопроводі — у верхній частині тріщина 600 мм і збоку тріщина діаметром 1500 мм.

Основні пошкодження зафіксовано в районі балки Шуми (у сірій зоні між тимчасово окупованою Горлівкою та підконтрольним українській владі Торецьком).

Подача води по ділянках трубопроводів діаметром 2300 мм (лівий і правий) і діаметром 2100 мм зупинена.

Через це низка міст, у тому числі й Маріуполь, переведені на водопостачання з наявних резервних водосховищ, Покровськ і Покровська група міст – на подачу води по графіку.
Тільки після отримання гарантій тиші можна буде приступити до виконання ремонтних робіт.
До того часу подача води по каналу буде скорочена на 30%.

 

https://slavdelo.dn.ua/2020/07/23/bliz-slavyanska-krupnaya-avariya-na-magistralnom

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: