«Бо життя переможе зло та смерть» — як слов’янці попри війну продовжують садити квіти

Общество | 21:41, 25.05.2022
 Поделиться

Поделиться в

Важкі бої точаться зовсім недалеко від Слов’янська, та містяни продовжують вірити в краще.

Мешканці мікрорайону Лісний поділилися із сайтом 6262.com.ua фотографіями клумб, які вони облаштували біля своїх під’їздів. Для безпеки цих людей ми не будемо називати їх імена та точні адреси.

Отже, співмешканці одного з будинків вирішили, що війна — не привід залишати занедбаною територію навколо своєї багатоповерхівки. Прибиральники їх керуючої компанії продовжують слідкувати за чистотою, тому й мешканці вирішили зробити свій внесок.

Як нам розповіли, ще на початку квітня майже всі люди з цього будинку виїхали. У кожному під’їзді залишилося десь по п’ятеро-семеро людей. Спустошена багатоповерхівка справляла гнітюче враження на тих, хто з певних причин не зміг евакуюватися. Тому сусіди вирішили об’єднатися та прикрасити територію біля під’їздів.

Відтак, співмешканці почали шукати саджанці квітів. Хтось віддав те, що росло на підвіконні чи на балконі. Комусь дозволили забрати свої квіти з городів люди, які поїхати з міста. Дехто дістав квіти у тих, хто раніше продавав їх на ринках Слов’янська.

Так потроху назбиралося достатньо квітів, щоб клумби біля під’їздів не були пустими. Далі справа була за тим, щоб дбати про них щодня. Спершу можна запитати: який сенс дбати за квітами, коли невідомо, що буде завтра.

Та ось що кажуть на це самі ініціатори висаджування квітів:

«Ми з дівчатами любимо Слов’янськ і хоча б так хочемо дбати про нього. Хочемо надихнути, подарувати трошки тепла. Бо життя у будь-якому разі переможе зло та смерть»

«Бо життя переможе зло та смерть» — як слов’янці попри війну продовжують садити квіти 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: