Чи буде працювати відділ РАЦС у Краматорську

Краматорськ | 08:48, 12.04.2023
 Поделиться

Поделиться в

71 main.jpg00
З проханням відновити роботу Краматорського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Фейсбуці до керівника міської ВА Олександра Гончаренко звернулася мешканка міста Євгенія Васильченко.

Олександр Гончаренко відповів, що питання відновлення роботи відділу РАЦС у Краматорську обговорюється вже на протязі року. А всі співробітники виїхали з міста ще у лютому 2022.

Олександр Гончаренко: «Уважаемая жительница! С 25.02.22 все сотрудницы государственного ЗАГСА уехали из города . Что мне сделать? ЗАГС государственный. Сотрудников нет. Сам расписывать и выдавать справки не умею, не могу и нет полномочий .

Юлия Паршена может здесь жителям ответите? Мы ведь год обсуждаем тему возобновления работы ЗАГСА? Люди думают, что я не могу/не хочу возобновить работу государственного ЗАГСА».

На прохання Олександра Гончаренко відповідь надала керівник відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Донецькій області Юлия Паршена

«Краматорський відділ державної реєстрації актів цивільного стану знаходиться у простої з 18.03.2022 року! Жодного працівника у місті немає! Станом на сьогодні немає можливості відновити роботу відділу!

Працюють Дружківський та Слов‘янський відділи у штатному режимі з понеділка по п’ятницю з усіх питань з 9 до 16 години! Це найближчі ! Також працює Добропільський, Покровський, Олександрівський, Новогродівський і Селидівський відділи!

Також для отримання консультацій ви можете звернутись за телефоном гарячої лінії +380 (67) 586 25 77″.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: