Чи працюватимуть дитячі садки і молодша школа у «червоній» зоні

Общество | 09:47, 7.10.2021
 Поделиться

Поделиться в

Найближчим часом кілька областей в Україні можуть перейти до «червоної зони». В Уряді пояснили, як працюватимуть різні заклади.

Днями декілька областей можуть потрапити до «червоної» зони. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 6 жовтня, — повідомляє Донецька облдержадміністрація.

У «червоній» зоні кінотеатри, кафе, ресторани, спортзали, театри та інші громадські місця зможуть працювати, лише якщо 100% працівників та відвідувачів будуть повністю вакциновані. Прем’єр-міністр додав, що бізнес має сам перевіряти наявність сертифікатів про вакцинацію.

За словами Глави Уряду, у працівників поліції та інших повноважних органів є технічні можливості перевіряти у відвідувачів ковідні сертифікати.

Також Денис Шмигаль зауважив, що в «червоній» зоні заклади освіти працюватимуть офлайн, лише якщо 100% працівників пройшли повний курс вакцинації. При цьому дитячі садочки та 1-4 класи школи продовжать працювати у звичайному.

Прем’єр-міністр додав, що на початок цього тижня майже 81% працівників шкіл щепилися принаймні однією дозою. Це, за його словами, дозволяє більшості таких закладів освіти працювати у звичайному режимі в «жовтій» зоні.

Зазначимо, що за даними Міністерства охорони здоров’я, критеріям «червоного» рівню станом на 6 жовтня відповідали Харківська, Запорізька та Херсонська області. У зоні ризику — Житомирська, Сумська, Хмельницька та Чернівецька області.

Донецька область наразі знаходиться у «помаранчевій» зоні. Але ситуація, умовлена пандемією COVID-19, суттєво ускладнюється впродовж останніх двох місяців. За вересень виявили майже в чотири рази більше нових хворих, ніж за серпень. Це 8184 нових випадків захворювання та 145 померлих.

https://www.6262.com.ua/news/3224040/ci-pracuvatimut-ditaci-sadki-i-molodsa-skola-u-cervonij-zoni

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: