Де шукати інформацію про зниклих під час війни

Общество | 09:28, 13.04.2022
 Поделиться

Поделиться в

Від початку російського вторгнення українці змушені ховатися в бомбосховищах, евакуюватися до більш безпечних регіонів, а декого примусово вивозять російські окупанти.

Міністерство цифрової трансформації зібрало перелік онлайн-сервісів, які допомагають шукати зниклих родичів та близьких.

1. Пошук зниклих — один із найбільших ресурсів для пошуку дітей та дорослих, зниклих під час вторгнення росії. У Telegram-каналі легко орієнтуватися за допомогою хештегів із назвами міст: https://t.me/poshuk_znyklyh.

2. Пошук Україна 2022 — Telegram-канал для пошуку людей по всій Україні. Щоб подати заявку на пошук, треба заповнити Google-форму, яка надійде волонтерам та бійцям територіяльної оборони: https://t.me/poshukukraina2022.

3. Знайди рідних — бот, створений за ініціативи «Міжнародної асоціації кібербезпеки» та інших громадських організацій: https://t.me/Family_Search_bot.

4. Розшук за даними Національного інформаційного бюро надає інформацію про зниклих військових і цивільних —  загиблих, полонених або депортованих з України: https://t.me/nib_uncp_bot.

5. Пошук зниклих людей у Харкові: https://t.me/Nadiia_Kharkiv_bot.

6. Для пошуку зниклих у передмісті Києва та Київській області нещодавно створили окремий бот: https://t.me/findme_kyivobl_bot.

Також вас можуть зацікавити схожі за темою матеріали:

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: