Державні лабораторії, де можна підтвердити COVID-19, евакуйовані з Донеччини. Але в лікарнях є швидкі тести

Краматорськ | 10:41, 19.03.2023
 Поделиться

Поделиться в

eaa5964 depositphotos 465118206 s 2
Про рівень захворюваності на COVID-19 на Донеччині, забезпечення області необхідними вакцинами та ліками, а також різні аспекти, пов`язані з коронавірусом та іншими інфекційними хворобами, розповів на брифінгу заступник начальника управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Педенко.

Ковід нікуди не зник з теренів Донеччини, нові випадки реєструються регулярно, хоча, як наслідок міграції населення області, що евакуюється до більш безпечних регіонів країни, спеціалісти констатують певне зниження рівня захворюваності. На показники впливає і той фактор, що з листопада лабораторно ковід підтверджується лише в приватних лабораторіях, що діють, наприклад, в таких містах. як Покровськ. Добропілля. Селідово. Натомість державні лабораторії, враховуючи безпекову ситуацію, були евакуйовані, але в той же час усі заклади охорони здоров`я забезпечені швидкими тестами. за допомогою яких і діагностується COVID-19.

Наша область забезпечена вакциною, як для щеплення першою та другою, так і для бустерних доз. Це стосується як дорослих, так і дітей. Більшість хворих на ковід в області переносять захворювання легко, що свідчить про високий рівень вакцинації населення. Для лікування легких випадків в області є в достатній кількості такий препарат як молнупіравір, яким забезпечують хворих у разі встановлення відповідного діагнозу.
 
Джерело: Донецька ОДА.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: