Дітей запрошують у цікаву онлайн-подорож «Дорогою до Святого Миколая»

Краматорськ | 11:56, 14.12.2022
 Поделиться

Поделиться в

06571 
Подорож у казку дарує в ці зимові дні малятам Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості. Долучитися до онлайн-подорожі «Дорогою до Святого Миколая» можна з 12 по 19 грудня о 10:00 на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook».
 
«Чи не в кожній родині з нетерпінням чекають традиційного українського свята, яке дарує насамперед любов, увагу, милосердя – дня Святого Миколая. Цього року всі бажання українських дітей, як і дорослих, є однаковими. Дитинство має бути щасливим!
Педагоги Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості не залишились осторонь.
12 грудня діти Донеччини вирушили до захоплюючої онлайн-подорожі «Дорогою до Святого Миколая». Вони зустрінуться з казковими героями, які запрошують їх зануритися у атмосферу свята. Кожного дня на дітлахів чекають цікаві завдання: зачитати та записати вірш, написати листа Святому Миколаю, взяти участь у танцювальному батлі, виготовити чарівного янгола та символ 2023 року – Кролика. І все це потрібно виставити на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook», щоб і Святий Миколай мав змогу подивитися на наших талановитих дітей, які з нетерпінням чекають на свято.
Тож запрошуємо вас у казку і разом з нами долучитися до віртуальної онлайн-подорожі «Дорогою до Святого Миколая» з 12 по 19 грудня о 10:00 на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook», — інформує департамент освіти і науки ДонОДА.
 
 
 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: