Діти з онкозахворюваннями можуть отримати допомогу в Національному інституті раку

Краматорськ | 08:52, 25.04.2023
 Поделиться

Поделиться в

40b7fee16725361a499b6f8a3875b69c
Діти з онкозахворюваннями можуть отримати високоспеціалізовану медичну допомогу в Національному інституті раку. Це безоплатно і покривається Програмою медичних гарантій. 
 
У НІР працює відділення дитячої онкології, яке є провідним у лікуванні дітей з солідними злоякісними новоутвореннями в Україні. У відділенні можна отримати другу думку лікаря, пройти повну діагностику та високоспеціалізоване лікування.
 
Записатися на безоплатну онлайн-консультацію до дитячого онколога можна за посиланням: https://cutt.ly/V79kSEz.

Для дітей з онкозахворюваннями працюють кабінет консультативного прийому, відділення реабілітації та догоспітального обстеження, стаціонарне відділення на 45 ліжок з блоком інтенсивної хімієтерапії (ліжка для хімієтерапії та хірургічного лікування). У відділенні є необхідне устаткування та апаратура для високоспеціалізованої медичної допомоги.

Щорічно у відділенні отримують лікування до 300 дітей віком від 0 до 18 років, із всіма видами солідних злоякісних новоутворень, окрім пухлин щитоподібної залози та злоякісних захворювань кровотворної системи.
 
А також виконують щороку близько 250 складних оперативних втручань, серед яких: резекції печінки, гемігепатектомії, панкреатодуоденальні резекції, резекції нирок, резекції кісток з ендопротезуванням, пластикою автологічними чи аллогенними трансплантатами, оперативні втручання із застосуванням ендоскопічної техніки.
 
Близько 80% операцій спрямовані на збереження кінцівки: ендопротезування, аутопластики в т.ч. із використанням мікрохірургічної техніки.

У відділенні впроваджені трансплантаційні методики (stemcell support, bone marrow transplantation), що супроводжують хіміотерапевтичне лікування. Щорічно проводиться від 25 до 40 курсів високодозової хіміотерапії з трансплантацією кісткового мозку.
 
У НІР надається весь спектр послуг пацієнтам за Програмою медичних гарантій за умови наявності за електронного направлення від лікуючого лікаря.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: