Дитяча лікарня Краматорська отримала від благодійників два бензинових генератора

Краматорськ | 10:48, 28.12.2022
 Поделиться

Поделиться в

321994638 504349768464138 5341146957966546218 n
Дитяча лікарня Краматорська отримала від благодійників два бензинових генератора. Тепер джерела автономного енергопостачання рятують медзаклад при відключенні електроенергії.
 
«Ще одна організація, яка надала КНП «ДТМО» КМР неоцінену допомогу у вигляді двох бензинових генераторів потужністю 5 та 6 kW — це «Благодійний фонд “КОЛО”. Зараз джерела автономного енергопостачання рятують медзаклад при відключенні електроенергії, щоб повністю функціонувати в автономному режимі.
Благодійна Організація «Благодійний фонд “КОЛО” був заснований у липні 2013 року. Пріоритетними напрямками діяльності фонду є освіта, культура та патріотичне виховання освіченої та здорової молоді. Питома вага приділяється сфері медицини, а саме забезпеченню медичних закладів необхідним обладнанням та устаткуванням. Основними принципами діяльності фонду є відкритість до співпраці, прозорість діяльності та стратегічний вплив проектів, що реалізовуються.
«Війна прийшла у наш дім. Ми не можемо і не хочемо лишатися осторонь. Саме тому тимчасово переорієнтовуємо діяльність фонду “Коло” на підтримку людей, що постраждали від військової агресії з боку Росії.» — інформація з офіційного сайту фонду https://www.kolo-fund.org/
Адміністрація КНП «Дитяче територіальне медичне об’єднання» КМР висловлює команді «Благодійний фонд “КОЛО” свою повагу, щиру вдячність за активну громадську діяльність та високий рівень патріотизму в період російсько-української війни», — говориться у повідомленні ДТМО на сторінці закладу у Фейсбуці.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: