Для дівчат і жінок Миколаївської громади триває реєстрація на на он-лайн зустрічі «Change your life!»

Культура | 11:46, 7.04.2021
 Поделиться

Поделиться в

Запрошуємо дівчат і жінок приємно і корисно провести час!

Як навчитися цінувати власне життя і вибудовувати свої особисті кордони в спілкуванні? Як уникнути маніпуляцій і побудувати довірчі відносини зі своїми близькими? У чому різниця між конфліктом і домашнім насильством? Що робити, якщо ви особисто зіткнулися з домашнім насильством? Як допомогти тому, хто у схожій ситуації не зміг себе захистити?

Відповіді на ці та інші питання ви можете отримати на он-лайн зустрічах проєкту «Change your life!».

Професіонали-відеорежисери навчать вас створювати цікаві відеоролики для соцмереж. Ви також зможете взяти участь в конкурсі відеороликів з даної тематики з фінансовою винагородою переможцям.

Зареєструватися для участі в проекті можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfBRrjZu_minixqMf0lBtEkA1Xy2sBFND_3YgKIvzXfv74FiA/viewform?usp=sf_link

Проект реалізується Донецькою обласною Лігою ділових і професійних жінок за підтримки BPW SWITZERLAND Business & Professional Women Club Bern. Партнер проєкту: Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області (Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради).

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: