Для миколаївських школярів пройшли уроки права + Фото

Образование | 15:36, 6.09.2019
 Поделиться

Поделиться в

З 3 по 6 вересня з метою формування в дітей навичок та вмінь відстоювати й захищати свої права в Миколаївському ЗЗСО №1 для дітей 3-5 класів були проведені уроки права.

4 вересня в 5-А класі відбувся урок-тренінг «Я знаю свої права!» Під час уроку вчитель Олена Колодяжна  розповіла дітям цікаві факти про історію формування прав дитини.

Щоб ознайомити учнів із ключовими правами, зазначеними в Конвенції ООН про права дитини та обговорити обов’язки, що передбачає кожне право, була проведена вправа «Яке це право?» Під час вікторини «Що я знаю про свої права?» учні з’ясували, з якого віку дитина набуває розширеного спектру прав, а ще п’ятикласники склали «Пазл прав». Виконуючи вправу «Мікрофон» діти зробили висновок, що права дитини є природними, що вони з’являються у дітей від народження та охороняються міжнародним законодавством і державою.

5 вересня в четвертих класах пройшов тематичний урок на тему «Я маю право». Діти закріпили знання власними малюнками на асфальті та прикрасили осіннє дерево плодами, на яких позначили свої права.

Третьокласники нашої школи зібрались разом на урок «Я маю право!» 6 вересня. Учні уважно слухали інформацію вчителя, працювали в групах, розповідали про основні права дітей. А коли почалося обговорення про право дитини мати власне ім’я, усі написали власні імена на дошці великими та красивими літерами!

Під час цих уроків діти більше дізналися про права, які їм гарантуються, про їх реалізацію та захист у разі порушення.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: