Для підтітків про підлітків: у Слов’янську покажуть виставу про історії жителів Донбасу

Культура | 15:15, 26.10.2019
 Поделиться

Поделиться в

У Слов’янську 29 жовтня відбудеться театральна вистава в рамках проекту The Future of Europe.

ГО «Відлік Проджектс» організовує проект The Future Of Europe для підлітків зі Сходу України і Західної Німеччини. Громадська організація займається соціо-культурними та мистецькими проектами для розвитку та введення в світовий контекст сучасного українського мистецтва, активізації молодого покоління.

Учасники проекту створили виставу про підлітків для підлітків, яку покажуть в 20 містах України та на двох міжнародних фестивалях. Вистава «Майбутнє Європи» складається з 15 історій підлітків, чиє дитинство пройшло на Донбасі. У виставі буде про таке: з чого складалось дитинство героїв, ким вони хочуть бути, яким бачать Європу, які питання ставлять дорослому світу.

Це спроба щирої розмови про бажання нового покоління українців та німців. У містах відбудуться дискусії після показу. Вистава орієнтована на глядацьку аудиторію від 14 до 20 років. Після показу буде обговорення у форматі відкритої дискусії.

Проект проводиться за підтримки Українського культурного фонду, державних українських театрів та українських і закордонних менторів. Наступного року глядачі зможуть бути обраними до нової програми, побувати у Франції, поділитися своїми креативними думками з однолітками під час новоївистави.

У Слов’янську вистава відбудеться 29 жовтня в Центрі культури та довкілля о 12.00. Вхід вільний.

 

https://www.6262.com.ua/news/2553278/dla-pidtitkiv-pro-pidlitkiv-u-slovansku-pokazut-vistavu-pro-istorii-ziteliv-donbasu

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: