До уваги миколаївців! Посилено відповідальність за порушення законодавства у сфері захисту природних екосистем від пожеж

Общество | 15:44, 5.02.2021
 Поделиться

Поделиться в

Верховна Рада України ухвалила в другому читанні законопроект № 3755 про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері захисту природних екосистем від пожеж.

3 лютого Верховна Рада України ухвалила в другому читанні законопроект № 3755 про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері захисту природних екосистем від пожеж.

Законом посилено адміністративну відповідальність за порушення правил пожежної безпеки та збільшено розмір санкцій, які передбачаються за вчинення адміністративних правопорушень у сфері дотримання норм та вимог пожежної безпеки.

Згідно із пояснювальною запискою прийняття проекту Закону забезпечить можливість здійснювати ефективні та системні заходи щодо захисту природних екосистем від пожеж, підвищить ефективність державного контролю, посилить відповідальність у цій сфері, що сприятиме мінімізації кількості і масштабів пожеж. Наголошується також, що на сьогодні розмір санкцій, — а це 17 гривень — залишається надзвичайно низьким у порівнянні із завданою шкодою.

Тож відповідні зміни внесено до ст. ст. 95-1, 120, 175, 175-2, 188-16, 188-20 Кодексу України про адміністративні правопорушення та законів України.

Законом також внесено зміни до ст. ст. 223, 224, 240, 255 КУпАП, спрямовані на удосконалення порядку розгляду справ про адміністративні правопорушення у зазначеній вище сфері.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: