До уваги миколаївців! Уряд запроваджує локдаун у січні
Поделиться в
Копировать ссылку

З 00:00 годин 8 січня до 00:00 годин 25 січня 2021 року по всій території країни триватиме локдаун.
Зокрема, у цей період буде заборонено відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.
Не працюватимуть кафе, бари, ресторани, торговельно-розважальні центри, заклади культури, спорту, непродовольчі ринки тощо. Забороняється приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, проведення масових закладів, крім випадків, передбачених у Постанові.
Також рекомендовано суб’єктам господарювання на період дії карантину внести (у разі потреби) зміни до режимів їх роботи з метою встановлення початку роботи о 9-й, 10-й годині чи більш пізній час. Зокрема, встановити початок роботи о 10-й годині або більш пізній час та час пріоритетного обслуговування з 10-ї до 12-ї години або з більш пізнього часу протягом двох годин громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.
Детальний перелік заборон та обмежень – у Постанові Кабміну: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vstanovlennya-karantinu-ta-zaprovadzhennya-obmezhuvalnih-protiepidemichnih-zahodiv-1236-091220
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Сообщить об опечатке
Текст, который будет отправлен нашим редакторам: