«Донбасенерго» домовилося про перепрофілювання роботи підрядника, що виготовляв спецодяг для енергокомпанії, на пошиття захисних масок

Новости компаний | 16:23, 26.03.2020
 Поделиться

Поделиться в

ПАТ «Донбасенерго» уклало договір з підрядником, який до останнього часу займався пошиттям спецодягу для підприємств енергокомпанії, про те, що на час епідемії коронавірусу робота швейного підприємства буде перепрофільована. Уже з 20 березня всі його швачки щодня шиють близько 1,5 тис. одноразових медичних масок, що складаються з трьох шарів нетканого матеріалу: фільтру й двох зовнішніх шарів. Крім того, на сьогодні йдеться про збільшення щоденної кількості продукції швейного підприємства.

Таким чином, співробітники всіх структурних підрозділів «Донбасенерго» з початку оголошення першого випадку зараження коронавірусом в Україні забезпечені одноразовими засобами захисту.

«Донбасенерго» також відгукнулося на прохання Департаменту охорони здоров’я Донецької області надати бізнесу посильну допомогу населенню регіону щодо забезпечення медичними масками. Перша партія цих необхідних на сьогодні засобів захисту готується до відправлення. Такі поставки «Донбасенерго» планує здійснювати на постійній основі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: