«Донбасенерго» — переможець проєкту «Екотрансформація-2020»!

Новости компаний | 16:00, 20.11.2020
 Поделиться

Поделиться в

ПАТ «Донбасенерго» вкотре довело, що є одним з лідерів України із впровадження екотехнологій, екоінновацій та екостартапів. 20 листопада 2020 р. компанії було вручено екооскар — відзнаку стейкхолдера зелених змін «Екотрансформація-2020».

Менеджмент «Донбасенерго» впевнений: інвестиції великого бізнесу в екологічні рішення та їх впровадження — це єдиний правильний підхід, який дає змогу не тільки локально зменшувати вплив на довкілля, а й досягати глобальних цілей сталого розвитку.

Відзнаку за реалізований проєкт з утилізації та повторного використання золошлакових відходів на території Слов’янської ТЕС отримали співробітники «Донбасенергоспецремонт»: головний інженер Світлана Єсіонова та інженер виробничо-технічного відділу Катерина Кошара.

В інтерв’ю ЗМІ С. Єсіонова зазначила, що сьогодні дуже важливо інвестувати кошти не тільки і не стільки в подолання наслідків забруднення навколишнього середовища, як у запобігання цим наслідкам, що дає змогу зменшити й мінімізувати шкідливий вплив на навколишнє середовище. Цим «Донбасенерго» керується під час реалізації комплексної програми екомодернізації Слов’янської ТЕС і готове ділитися власним досвідом.

«Використання золошлакових відходів як вторинної сировини — один з ключових пунктів енергетичного порядку денного останніх років. Такий підхід дасть змогу знизити обсяги накопичення відходів спалювання вугілля, а отже, їх негативний вплив на навколишнє середовище», — наголосила головний інженер «Донбасенергоспецремонт».

Визнання ECОtransformation-2020 покликане підтримувати лідерів бізнес-спільноти, які, незважаючи на економічні труднощі, формують справжні національні цінності — повагу до своєї землі, піклування про її збереження та процвітання.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: