«Донбасенерго» планує продовжити строк роботи Слов’янської ТЕС на 40 років

Новости компаний | 14:33, 7.12.2020
 Поделиться

Поделиться в

Як повідомив директор із матеріально-технічного забезпечення й конкурсних торгів та виконувач обов’язків директора з інвестиційних проєктів та перспективного розвитку «Донбасенерго» Олександр Мірошніченко, проєкт реконструкції енергоблоку № 6 Слов’янської ТЕС, який включено до переліку пріоритетних інвестиційних проєктів Кабінету Міністрів України на 2020−2023 рр., забезпечить збільшення встановленої потужності Слов’янської ТЕС на 660 МВт і покриття наявного в регіоні дефіциту потужності. «Новий енергоблок генеруватиме «чисту» електроенергію відповідно до всіх європейських екологічних стандартів. Фактично, строк роботи СловТЕС, яка минулого року відсвяткувала 65-річчя, буде продовжено на 40 років», — повідомив О. Мірошніченко.

Нові енергоблоки станції — № 6Б і № 6А потужністю 330 МВт кожен — будуть маневрувати в діапазоні 30-100 % від номінальної потужності (40-100 % без підсвічування). Як зазначив топ-менеджер «Донбасенерго», зараз в Україні енергоблоки після реконструкції маневрують у діапазонах 60-100 % від номінальної потужності. Ті ж вітчизняні енергоблоки, які не були реконструйовані, маневрують у діапазоні 70-100 %.

Під час будівництва 6-го енергоблоку «Донбасенерго» планує реалізувати технологію циркулюючого киплячого шару, яка дасть можливість спалювати близького 2 млн т низькосортного й низькокалорійного вугілля марки «Г».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: