«Донбасенерго» розпочинає масштабний проєкт модернізації тепломереж міста, в якому працює Слов’янська ТЕС

Новости компаний | 13:58, 18.12.2019
 Поделиться

Поделиться в

ПАТ «Донбасенерго» як переможець концесійного конкурсу з модернізації тепломереж міста Миколаївки розпочинає повномасштабну реалізацію інвестиційної програми реконструкції. Компанія одержала дозвіл Антимонопольного комітету України – подолана остання перепона на шляху отримання в концесію цілісного майнового комплексу системи транспортування теплової енергії.

Протягом останніх років проблема зношеності мережевого господарства Миколаївки загострювалася й на сьогодні набула загрозливого характеру: більше третини протяжності теплових мереж перебувають в аварійному стані, що призводить до значних втрат теплоенергії в мережах міста та низької якості послуг, що надаються споживачам. Так, понаднормативні втрати теплової енергії мережі за період з 2013-го по 2019 р. перевищили 130 тис. Гкал, що за собівартістю виробництва теплової енергії становить понад 85 млн грн.

Комплекс з 2009 р. перебуває на балансі комунального підприємства Миколаївської міської ради «Сервіскомуненерго». Сторони державно-приватного партнерства в рамках реалізації концесійного договору спрямують зусилля на досягнення спільної мети щодо створення ефективної та надійної системи теплозабезпечення міста, підвищення якості послуг для споживачів.

Слід зазначити, що в міжопалювальний період у 2018 р. ПАТ «Донбасенерго» за зверненням Миколаївської міської ради в рахунок зобов’язань за договором концесії вже виконало роботи з капітального ремонту теплових мереж кварталів № 8 і № 9 на суму 7,09 млн грн. Проведено заміну 8 468 м трубопроводів.

У 2019 р. за Програмою спільних заходів Миколаївської міської ради та ПАТ «Донбасенерго» були виконані роботи з відновлення ізоляції трубопроводу центрального колектору на вул. Миру та вул. Перемоги. Загальна вартість робіт склала 700 тис. грн.

Довідково: компанія «Донбасенерго» протягом наступних 49 років управлятиме комплексом транспортування теплової енергії м. Миколаївки. На сьогодні виробництво й постачання теплової енергії здійснюється Слов’янською ТЕС, а транспортування – КП «Сервіскомуненерго». Загальна протяжність мереж опалення м. Миколаївки становить 28,4 тис. м, мереж гарячого водопостачання – понад 3 тис. м. Наразі інвестиційна програма розвитку об’єкта концесії розрахована на 5 років і оцінюється в суму близько 46 млн грн.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: