Донецька область до п’ятниці залишається в помаранчевій зоні карантину

Общество | 14:04, 13.04.2021
 Поделиться

Поделиться в

Донецька область до п’ятниці залишається в помаранчевій зоні карантину. Про це в Фейсбуці поінформував голова ДонОГА Павло Кириленко.

«Донеччина до п’ятниці, 16 квітня, залишається у помаранчевій зоні.

Таке рішення щойно було ухвалене на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося під головуванням міністра розвитку громад і територій, першого заступника голови Держкомісії Олексія Чернишова.

Комісія врахувала ті обставини, що медична система Донеччини має запас міцності і спроможна ефективно надавати допомогу населенню навіть за умови погіршення епідситуації.

На засіданні було вирішено:

— вжити заходів до забезпечення дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідного (помаранчевого) рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19;

— вжити заходів щодо збільшення кількості тестувань методом ПЛР та експрес-тестування;

— забезпечити розширення ліжкового фонду для госпіталізації хворих на коронавірусну хворобу до рекомендованого Міністерством охорони здоров’я показника 50 відсотків від усього ліжкового фонду та забезпечити можливість надання кисневої підтримки пацієнтам на 80 відсотків ліжок зазначеного ліжкового фонду;

— забезпечити щоденну оцінку епідемічної ситуації в регіоні, зокрема на рівні ОТГ та за необхідності запровадити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, направлені на стримування поширення COVID-19.

Ситуація загострюється, тому звертаюся до жителів Донеччини: від вашої свідомої поведінки та дотримання вами карантинних заходів залежатиме, чи залишиться область у помаранчевій зоні чи вже у п’ятницю перейде до зони червоної – із усіма відповідними обмеженнями і заборонами, які вона передбачає.

Чисті руки, дотримання соціальної дистанції та використання масок у громадських місцях допоможуть запобігти погіршенню ситуації.

Будьте відповідальними! Бережіть себе і своїх близьких».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: