Донецкая обл. ожидает поставку вакцин Coronavac и AstraZeneca

COVID-19 | 11:41, 7.12.2021
 Поделиться

Поделиться в

Донецька область очікує на поставки вакцин Coronavac та AstraZeneca. Про це заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко повідомив під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області.

«На сьогодні з центрального складу Києва до областей спрямовано вакцини AstraZeneca та Coronavac. Вакцина AstraZeneca перш за все призначена для тих людей, які вже отримали першу дозу й чекають на другу дозу. Coronavac також гарантовано для тих, хто очікує другу дозу. Якщо вистачить, то отримані вакцини будуть використані й для щеплення першою дозою. У достатній кількості є вакцина Comirnaty/Pfizer-BioNTech. З 8 грудня в область буде доставлено вакцину Moderna», —  сказав Олександр Педенко.

Вакцинація убезпечує від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті від COVID-19.

На Донеччині на сьогодні зроблено 1 021 768 щеплень. Дві дози, тобто повну вакцинацію, має 25% населення області.

«З 4061 ліжка у 34 лікарнях, які визначені для надання медичної допомоги хворим з COVID-19, зайнято 48%.  З майже 2 тисяч осіб, що перебувають на ліжку, 1325 – це люди, які потребують кисневої підтримки, і 54 знаходяться на апаратах штучної вентиляції легень», —  повідомив Олександр Педенко.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: