Донецкая область готова к вызовам как техногенного, так и военного характера – Кириленко

Общество | 15:26, 27.01.2022
 Поделиться

Поделиться в

У Донецькій ОДА відбулось засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На заході під головуванням міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова говорили про стан готовності Донецької області до надзвичайних ситуацій.

Як написав очільник області Павло Кириленко, область виконує увесь комплекс заходів, необхідний для адекватної відповіді на виклики будь-кого характеру – як техногенного, так і військового.

Є питання, які потребують доопрацювання. Це система централізованого оповіщення, в цьому році передбачили кошти на її модернізацію. Також продовжується робота з інспекції та оцінки стану захисних споруд, призначених для укриття цивільного населення. Більшість з них готова приймати людей у разі потреби — зазначено у повідомленні.

Уже розробили та надали Державній службі з надзвичайних ситуацій план евакуації населення на особливий період, а зараз напрацьовують та уточнюємо план евакуації населення та матеріальних цінностей на мирний час.

«Все це – кроки, які роблять нас готовими до будь-якого розвитку подій, до стихійних лих та надзвичайних ситуацій різного характеру. Адже розуміємо, що ефективна система цивільного захисту є особливо важливою для Донеччини та Луганщини, де вже восьмий рік поспіль тривають бойові дії». 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: