Герої серед нас: в Миколаївці нагородили волонтерів гуманітарної місії «Чорний Тюльпан» + Фото

Общество | 12:04, 13.01.2021
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 13 січня, на апаратній нараді Миколаївської міської ради  командиром гуманітарної місії «Чорний Тюльпан» в м. Слов’янськ Олексієм Юковим та Миколаївським міським головою Олександром Гадяцьким урочисто вручено нагороди мешканцям Миколаївської громади.

За зміцнення співробітництва у військовій та соціальній сферах життєдіяльності Збройних Сил України, активну громадську позицію, значний особистий внесок у забезпечення реалізації гуманітарної місії «Чорний Тюльпан» нагороджено  Олексія Соловкіна.

Відзнакою МО України медаллю «За сприяння Збройним Силам України» нагороджено Олександра Мокренка.

Хлопці неодноразово виїжджали на непідконтрольні території та допомагали у пошуках загиблих. Наразі вони допомогли знайти 120 людей, серед яких українські військові, мирні мешканці та представники незаконних збройних формувань.

Олексій Юков звернувся до представників Миколаївської громади зі словами вдячності за правильно вихованих хлопців, на яких можна покластися та якими треба пишатися.

В свою чергу  Олександр Гадяцькій пообіцяв сприяти роботі гуманітарної місії «Чорний Тюльпан» в напрямку пошуку загиблих у Другій Світовій війні на території Миколаївської громади .

6 січня представників гуманітарної місії «Чорний тюльпан» м. Слов’янськ було офіційно нагороджено у м. Києві в Будинку офіцерів. Так як не всі члени команди змогли бути присутні на нагороджені, заслужені нагороди вручені на місцевому рівні.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: