У Миколаївці презентували книгу «Лист дорослому» + Фото

Культура | 16:11, 23.09.2020
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 23 вересня,  до Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст.№ 3 завітав справжнісінький доктор філософії Олег Украінцев із Маріуполя.

Олег Украінцев і поетеса Оксана Стоміна стали авторами унікального літературного проєкту «Лист дорослому» для дітей прифронтової території, в ньому взвзяли участь і школярі Миколаївської громади.

За підтримки ГО «Паперові сходи», однодумців та молодих літераторів листи дітей опубліковано у книзі «Лист дорослому».

Це цікава та дуже корисна книга. У ній зібрані різні щирі хвилюючі «дитячі» зізнання, прохання, а іноді й пропозиції, які дають пароль до вразливих дитячих душ. Автори проекту називають видання «посібником по вихованню дітей від них самих».

Цікаво, що в проекті взяли участь діти з усієї Донецької області, в тому числі з непідконтрольних територій, а також — акторка, Народна артистка України Ольга Сумська, лідер групи Pianoboy Дмитро Шуров, письменник і перекладач Данило Чконія.

Ілюстрували книгу юні художники, учні Маріупольської школи мистецтв Анастасія Журавльова і Кирило Резниченко.

«Виховуючи дітей пам’ятайте, що діти мають право… на вашу підтримку, розуміння, вашу дружбу і безумовну любов!», — звертається до читачів Оксана Стоміна

Під час презентації книги  автор проєкту зазначив, що ця збірка – це посібник по вихованню дітей, написаний самими дітьми.

Олег Украінцев тепло і щиро привітав юних співавторів, передав подарунки, подякував учителям, жителям Миколаївської громади за підтримку і вручив учням книги «Лист дорослому».

Він побажав успіхів і натхнення юним авторам.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: