Голова «Донбасенерго» Едуард Бондаренко: «Ми плануємо довести використання українського вугілля на Слов’янській ТЕС до 70 %»

Новости компаний | 09:17, 3.04.2020
 Поделиться

Поделиться в

В ексклюзивному інтерв’ю інформаційному агентству «Інтерфакс-Україна» голова правління ПАТ «Донбасенерго» Едуард Бондаренко повідомив про те, що реалізація проєкту будівництва 6-го енергоблоку Слов’янської ТЕС забезпечить Україні додаткове зростання ВВП до 0,23 % на рік. Також, за його словами, на період будівництва енергоблоку буде створено 1500 робочих місць, у тому числі для суміжних галузей промисловості.

«Україна в найближчі 30–40 років не зможе відмовитися від вугільних електростанцій. Однак частка ТЕС знижуватиметься, і це світовий тренд», — відзначив Е. Бондаренко.

За його словами, до 2035 р. мають бути виведені з експлуатації потужності, що забезпечують до 80 % поточного виробництва електроенергії. «Альтернативна електроенергетика, яка так стрімко зараз розвивається, не здатна вимикатися й вмикатися за командою диспетчера. Новий енергоблок на Слов’янській ТЕС – це саме і є частина тих додаткових високоманеврених потужностей, яких Україна так гостро вже потребує», — повідомив голова правління «Донбасенерго».

Він наголосив, що впродовж останніх років ведеться активна робота зі зниження залежності Слов’янської ТЕС від імпортного антрациту. Уже сьогодні станція використовує 55 % вітчизняного вугілля марки «Г». У найближчих планах довести цю цифру до 70 %!

Пропонуємо вашій увазі повний текст інтерв’ю голови правління ПАТ «Донбасенерго» Едуарда Бондаренка: https://interfax.com.ua/news/interview/651745.html

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: