Голова Донеччини та начальник Краматорської МВА взяли участь у саміті міст та регіонів, де обговорювали повоєнне відновлення України

Краматорськ | 10:52, 21.04.2023
 Поделиться

Поделиться в

123гончкир

Голова Донецької області Павло Кириленко та начальник Краматорської МВА Олександр Гончаренко взяли участь у саміті міст та регіонів, де обговорювали повоєнне відновлення України.

«Щодо Донецької області, то йдеться про комплексну відбудову, що почнеться після нашої перемоги і базуватиметься на аналізі та баченні економічного і соціального розвитку регіону.
Це фактично не відновлення, а радше створення нової інфраструктури на принципах сталості, інклюзивності та естетики. Ми розуміємо, що це стане значним викликом для держави, адже наша область має найбільший обсяг руйнувань. Крім того, Донеччина найбільш урбанізована, міське населення у довоєнні часи становило 90,9 %», — зауважив Павло Кириленко.
 
Обласна військова адміністрація та територіальні громади вже мають досвід роботи з деокупованими територіями, це Лиманська та Святогірська громади. Відповідно вже розробили алгоритм дій, в якому визначили пріоритети: розмінування та забезпечення безпечних умов для населення, відновлення нормальної життєдіяльності (електрика, вода, тепло) та надання адміністративних і соціальних послуг.
 
Обласна влада має добрий досвід синергії зусиль усіх можливих учасників для реалізації важливих для людей проєктів — обласного та місцевих бюджетів, коштів міжнародних організацій та коштів інвесторів.
 
«Знаємо, що незважаючи на перешкоди та значні руйнування, у нашого регіону є майбутнє. Як колись, на межі 18 та 19 століть, він став локомотивом індустріальної революції завдяки німцям, бельгійцям, полякам, нідерландцям та багатьом іншім народам, які прийшли зі своїми технологіями і створили на цих теренах «промислове чудо», — так і зараз за підтримки міжнародних партнерів наш регіон відновиться в процвітатиме!», — додав Кириленко. 
 
«Краматорськ — індустріальна перлина Донеччини. Вірю, що вдасться відновити те, що сьогодні руйнує окупант. Це післявоєнний виклик — ми з ним впораємось разом.
Jens Stoltenberg: «Ukrainian’s future is in NATO».
Сильні слова. Вірю, що так і буде. Це запорука нашої подальшої безпеки. Це драйвер для нашої боротьби за вільну та незалежну Україну», — написав у фейсбуці Олександр Гончаренко. 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: