Гостиница «Заря» стала временным пристанищем для многих жителей Донбасса и Харьковской области

Общество | 17:09, 14.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

Миколаївський готель «Зоря», збудований «Донбасенерго» та зданий в експлуатацію кілька років тому, сьогодні став справжнім тимчасовим прихистком для багатьох жителів Донбасу та Харківської області. Щодня наш затишний готель у місті енергетиків приймає біженців з Попасної, Сєвєродонецька, Ізюму, Харкова… Хтось у повній розгубленості приїздить сюди на один день, хтось, залишившись без житла та засобів для існування, просто щоб вперше за 10 днів поїсти. Після того люди, а деякі з немовлятами на руках, прямують на Західну Україну, до Дніпра, Вінниці, Хмельницького — туди, де сьогодні не стріляють.

Співробітники структурної одиниці «Донбасенерго» — «Енергосоцінвест» для наших співвітчизників організували чисті ліжка та харчування. Мешканці Миколаївки регулярно постачають до готелю крупи, картоплю, соління. Свіжий смачний хліб печуть працівники Слов’янської ТЕС. Місцеве ТОВ «Донбасрибпром» регулярно підвозить свіжу рибу. Борщі та супи в готелі «Зоря», як і раніше, найсмачніші, але трохи більш солоні. Від сліз тих, хто їх готує і бачить таку кількість горя та скалічених доль! Тут забули про посади. Покоївка, якщо треба, виконує роботу кухаря, а директор, якщо необхідно, стає посудомийником. Наші колеги забули про сон та відпочинок і працюють 24 на 7.

Щодня готель приймає від 10 до 20 нових мешканців. Наприклад, сьогодні, 14 березня, очікується прибуття ще 14 осіб.

З настанням сутінків діти Миколаївки та люди похилого віку також ідуть до готелю. Тому що його підвал став бомбосховищем, в якому завжди є значний запас питної води, консервів та сухарів — про них завчасно подбали співробітники «Зорі». Тут тепло, затишно і дружньо. Горе згуртувало. Сьогодні воно в Україні спільне — одне на всіх!

Слов’янська ТЕС і місто Миколаївка тримають енергетичний тил країни. Працюємо заради перемоги! Смерть окупантам!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: