Історія успішного працевлаштування від Центру зайнятості Краматорська

Краматорськ | 10:55, 7.02.2023
 Поделиться

Поделиться в

328535140 910928523423548 7452090538863505385 nНаші історії успішного працевлаштування у важкий для країни час стали прикладами того, що потрібно вірити в себе, розкривати свій потенціал та прагнути до своєї мрії. Краматорський міський центр зайнятості поділився черговою історією працевлаштування.
У липні 2022 року до #Краматорського_міського_центру_зайнятості звернулась Ірина Семеніхіна. Раніше вона працювала діловодомна підприємстві ТОВ «АЛЬЯНСПРОЕКТБУД». Жінка мала великий досвід роботи з документами та кореспонденцією. Вирішила у такий неспокійний та важкий час залишитись в місті з родиною та шукатироботу у рідному Краматорську. Ірина мала бажання працювати в державній установі, про що одразу повідомила свого кар’єрного радника.
Фахівець центру зайнятості активно залучала безробітну до участі в різних тренінгах та онлайн-семінарах, спрямованих на оволодіння сучасними методами самопрезентації, розкриття внутрішнього потенціалу особи. Застосовуючи індивідуальний підхід та враховуючі побажання жінки, кар’єрний радник запропонувала Ірині вакансію секретаря в Управлінні праці та соціального захисту Краматорської міської ради.
Поспілкувавшисьз роботодавцем, показавши свою працьовитість, цінний досвід роботи та наполегливість, Ірина пройшла співбесіду та була працевлаштована на початку січня 2023 року.
«Дякуючи професійній роботі фахівців служби зайнятості, я змогла розкрити свій потенціал, знайти омріяну роботу та впевнено дивитись у майбутнє», – говорить Ірина.
 
 
 
 
 
 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: