Кабмин на 30% поднял зарплаты военным с 1 марта

Актуально | 09:24, 15.02.2022
 Поделиться

Поделиться в

Кабінет міністрів України затвердив план заходів Дня єднання, який відзначатиметься 16 лютого, та передбачає підвищення зарплат військовослужбовцям з 1 березня 2022 року, повідомила пресслужба урядового порталу.

«Виплати військовослужбовцям Збройних сил буде підвищено на 30% з 1 березня 2022 року», — цитує пресслужба слова прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Крім того, з початку 2022 року до 20% зросте грошове забезпечення військовослужбовців Державної прикордонної служби та Національної гвардії (з урахуванням вже ухваленого рішення про підвищення на 10% з 1 лютого).

Зазначається, що це передбачено заходами, які уряд схвалив згідно з указом президента від 14 лютого 2022 р. №53/2022р.

«День єднання має консолідувати українців перед лицем загрози та інформаційного тиску. Уряд продемонстрував свою згуртованість, оперативно напрацювавши план заходів, у якому, зокрема, передбачається підвищення виплат для наших військовослужбовців. Ми очікуємо такої ж консолідації від органів місцевого самоврядування та всього суспільства, адже саме єднання — незламна сила України», – зазначив Шмигаль.

Серед іншого план заходів передбачає створення єдиної інформаційної платформи стратегічної комунікації «UAразом» для забезпечення щоденного інформування населення про стан ситуації безпеки, прискорення процесу створення системи територіальної оборони, а також проведення у зарубіжних дипломатичних установах України зустрічі дипломатичних працівників та українських громад.

Як повідомлялося, Зеленський підписав указ №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», в якому ухвалює з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз оголосити 16 лютого 2022 року Днем єднання українців.

 

https://interfax.com.ua/news/general/798398.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: