Кабмин утвердил минимальные цены на пластиковые пакеты: сколько платить будем?

Актуально | 17:09, 20.12.2021
 Поделиться

Поделиться в

Кабінет міністрів встановив мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети. Рішення стосується великих пакетів і набирає чинності з 1 лютого 2022 року. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Мінекономіки.

Згідно з Постановою Уряду, мінімальні роздрібні ціни на пакети зі стінками товщиною понад 50 мікрометрів, призначені для упаковки і транспортування товарів і продуктів в точках роздрібної торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, складуть:

• 2,00 грн — пакет без ручок і бічних складок;

• 2,50 грн — пакет без ручок, але з бічними складками або з ручками без бічних складок;

• 3,00 грн — пакет з ручками і бічними складками.

Варто зазначити, що за прийнятим 10 грудня законом забороняється безкоштовне розповсюдження пластикових пакетів у роздрібній торгівлі та закладах громадського харчування. Ця заборона не поширюється на біорозкладані і надтонкі пластикові пакети, призначені для упаковки і транспортування свіжої риби, м’яса, сипучих продуктів, льоду і використовуються як первинна упаковка до 1 січня 2023 року.

Крім того, з 10 березня 2022 року забороняється поширення в магазинах і закладах громадського харчування надтонких (зі стінками товщиною менше 15 мікрометрів), тонких (зі стінками товщиною від 15 до 50 мікрометрів) і оксоразлагающихся пластикових пакетів.

 

https://www.6264.com.ua/news/3285335/kabmin-zatverdiv-minimalni-cini-na-plastikovi-paketi-skilki-platitimut-meskanci-kramatorska

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: