Как проект «Н2О» обеспечил устойчивое функционирование водной скважины в Донецкой области

Новости компаний | 12:00, 27.12.2021
 Поделиться

Поделиться в

Наприкінці весни 2021 року у селищі Нью-Йорк Донецькій області за ініціативи та фінансової підтримки Громадської організації «Авдіївка. Платформа спільних дій» відбувся щорічний Конкурс громадських проектів «Перетворимо український Нью-Йорк разом!». Цей Конкурс спрямований на розвиток активності місцевого населення й підтримки актуальних проектів на підвищення якості життя суспільства, облаштування та створення більш комфортних умов проживання у Торецькій громаді.

Проблеми водопостачання у Торецької громаді спостерігаються усі роки останнього десятиріччя. Адже вода необхідна для підтримки людського життя та має пріоритетне значення для здоров’я людини. Наявність доступу до води — це ряд інших важливих переваг, необхідних для гідного життя та процвітання, а саме: безпека, недоторканність приватного життя й елементарна зручність.

kiu8yt6oe

У частині Залізна (700 м– 1 км 130 м від лінії зіткнення) селища Нью-Йорк місцеві жителі забезпечуються водою за допомогою використання комунікацій та водяної свердловини, введених в експлуатацію майже 50 років тому, у 70х роках 20 сторіччя. Усі ремонтні роботи свердловини та водогону здійснюються місцевими жителями за свій рахунок. У цій частині Нью-Йоркане менш 60% мешканців становить вікова категорія 60+, більш 80% з яких — жінки, у т.ч. є довгожительки — 90+, є багатодітні сім’ї (від 3 до 5 неповнолітніх дітей).У червні 2020 року мешканцями частини вул. Козацька самотужки та за свій кошт була замінена водяна труба діаметром 75мм довжиною більш300 м.Однак глибинний водяний насос та решта обладнання водяної свердловини були сильно зношені тадавно потребували екстреної заміни та автоматизації самого процесу підняття води на поверхню.

rtfhbj

У вересні – грудні 2021 року Благодійним Фондом «Розвиток України» за допомогою запрошених фахівців, активних місцевих жителів, важкої техніці від партнера проекту – агропідприємства «Бета Агро Інвест» була здійснена Реконструкція водяної свердловини. 18 грудня 2021 року водяна свердловина зафункціонувала на новому обладнанні. 76 домогосподарств на лінії зіткнення відтепер мають стале водопостачання із власної свердловини.

Проект «Н2О» Конкурсу «Перетворимо український Нью-Йорк разом!» насправді є показником фактичної імплементації реформи Децентралізації нашої країни, оскільки місцеві жителі на своєму досвіді переконалися, що для вирішення своїх місцевих побутових проблем потрібно об’єднувати зусилля, вміння, досвід та разом вирішувати проблеми, що накопичилися.

Фотографії для порівняння, що було до ремонту:

hyuko 3

hyuko 1

hyuko 2

 

https://vp.donetsk.ua/gorod-region/novosti-regiona/101269-yak-proekt-n2o-zabezpechiv-stale-funktsionuvannya-vodyanoji-sverdlovini

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: