В Николаевке приучают школьников к здоровому образу жизни

Культура, Спорт | 12:52, 4.02.2022
 Поделиться

Поделиться в

Багатофункціональний вуличний спортивний майданчик розташували поблизу школи №2. Нині долучають до занять не лише дітей, а й дорослих.

«Наша громада долучається до державної програми «Здорова Україна». Вона полягає в забезпеченні мешканців  базовим «набором» для міцного здоров’я, щоб з дитинства залучати українців до занять спортом. Не тоді, коли можна купити абонемент в спортзал, а щоб була змога займатись зручно, поряд з домом. І це модно, бо так роблять всі. Це буде дієва підтримка і зміцнення імунітету в громаді!», – розповідає менеджерка проєкту “Спортивна локація  “Козацький стан”  Вікторія Прийменко.

Перед тим, як розробляти проєкт, провели опитування серед мешканців. Майже 67% опитаних висловилися за необхідність вуличних тренажерів.

 

Як у Миколаївці привчають школярів до здорового способу життя - Фото №1

 

“Зі зростом популярності спортивних вуличних тренажерів все частіше можна побачити, як в парках встановлюють спортивні комплекси. Це робить спорт більш доступним і дозволяє долучати до нього все більшу кількість не тільки молодих, а й людей похилого віку. Фізична культура є частиною культурного життя суспільства, що сприяє збереженню і зміцненню здоров’я, розвитку основних фізичних якостей та рухових здібностей, підвищує рівень фізичної підготовленості дітей та дорослих громади, організації змістовного дозвілля”, –  каже директорка школи Лілія Куліш.

Активно використовують майданчик мешканці різного віку.

«Цей  невеликий, але багатофункціональний майданчик  – один із найбільш інноваційних для всіх категорій громадян, в тому числі, з порушеннями психофізичного розвитку. Ця спортивна локація охоплює всі верстви населення: на ній займаються  діти, підлітки, молодь, люди похилого віку, люди з інвалідністю”,  – зазначає вчителька фізичної культури Ольга Мінаєва.

 

Як у Миколаївці привчають школярів до здорового способу життя - Фото №2

 

 

В подальшому тут також хочуть створити локацію для допризовної підготовки юнаків. Найбільшою ж популярністю користуються тренажери серед малечі.

“Ми в захваті, нам дуже подобається! Ви бачили, там навіть канат є! А на перервах навіть черга стоїть бажаючих”, – ділиться враженнями другокласниця Софія Федченко.

Встановлювали обладнання з допомогою батьків та вчителів. Коштувало облаштування такого майданчика 50 тис. грн.

Матеріал опублікований в рамках проєкту “Покращення контенту локальних медіа через розвиток комунікацій та медіа грамотності у громадах” за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Антикризовий медіа-центр

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: