Какой бизнес может освоить те самые 1000 грн господдержки?

Актуально | 17:06, 10.12.2021
 Поделиться

Поделиться в

За інформацією Дії, якщо бізнес відповідає одній з категорій, на які розрахована послуга «єПідтримка», то він автоматично долучається до програми

Президент України ініціював програму підтримки бізнесу, який найбільше постраждав під час пандемії. Якщо особа вакцинована двома дозами і має сертифікат у застосунку, то зможе отримати 1000 грн від держави і витратити їх на театри, кіно, музеї, спортзали, концерти, книги, внутрішні перевезення. На виконання цього рішення КМУ прийняв постанову «Деякі питання надання допомоги в рамках Програми «єПідтримка» від 09.12.2021 р. №1272.  Як бізнесу отримати ці кошти, читайте нижче.

 

Як це працює?

Якщо категорія вашого бізнесу відповідає одній з категорій (МСС-код має відповідати одному з кодів у постанові), на які розрахована послуга єПідтримка, він автоматично долучиться до програми.

Заявку відправляти не потрібно, клієнти вже можуть сплачувати за ваші послуги та товари карткою єПідтримка.

Щоб за ваші послуги або товари можна було розрахуватись карткою єПідтримка, у вас мають бути:

 • 1. POS-термінал.
 • 2. МСС-код, який відповідає одному з кодів з постанови:МСС-код вказаний у чеках оплат, які проходять через ваш POS-термінал. Також, можна звернутися до банку, який видавав термінал або забезпечує еквайринг на інтернет-ресурсі.

  Чому оплата може не пройти?

  Оплата не пройде, якщо МСС-код бізнесу не відповідає жодному коду з переліку постанови або якщо оплата здійснюється на рахунок юридичної особи з чорного списку.

  Що потрібно для оплати через інтернет?

  Це звичайна оплата через інтернет, тож процедура стандартна: має бути укладений договір інтернет-еквайрингу, що інтегрований у сайт або застосунок, POS-термінал має бути робочим, а МСС-код — збігатися з одним з кодів постанови.

  Рекламні матеріали

  Розкажіть клієнтам, що ви приймаєте картки єПідтримки.

  Завантажте офіційні рекламні матеріали та використовуйте їх на сайті бізнесу або на касі.

https://news.dtkt.ua/society/community/73622?_ga=2.153689968.919488317.1639141333-1270527169.1637830067

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: