Канікули! Поліція закликає батьків приділяти більше уваги дітям

Общество | 12:21, 4.01.2021
 Поделиться

Поделиться в

Під час канікул, діти можуть тривалий час знаходитись без нагляду дорослих, тому у ці дні підвищується ризик дитячого травматизму на дорогах та вулицях.

Безпека життя дитини і охорона її здоров’я — одне з найголовніших завдань у вихованні. При цьому важливо не просто оберігати дітей від небезпек, а й готувати їх до зустрічі з можливими труднощами, формувати уявлення про найбільш небезпечні ситуації, прищеплювати їм навички безпечної поведінки.

Під час шкільних канікул завжди зростає ризик дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Тільки у Слов’янську в учбових закладах навчається більше 10 тисяч дітей. З закінченням другої учбової чверті всі вони «вийшли» на вулиці. Тому ризик того, що діти можуть травмуватися чи потрапити в іншу неприємну ситуацію зростає в рази.

Правила дорожнього руху — знати та дотримуватися потрібно обов’язково. Завданням дорослих є учити дітей правильно оцінювати ситуацію на дорозі, прогнозувати небезпеку і діяти адекватно обстановці.

Основні причини дитячого дорожньо-транспортного травматизму за виною дітей:

— перехід дороги в непередбаченому для цього місті;

— неочікуваний вихід на проїжджу частину перед транспортом, що наближається;

— вихід на дорогу з-за перешкоди, стоячих транспортних засобів, які обмежують видимість.

Правоохоронці звертаються до батьків з проханням не залишати дітей, особливо молодшого шкільного віку, на вулиці без нагляду, перед виходом дитини з будинку нагадувати їй про Правила дорожнього руху, контролювати дії своїх дітей. При перевезенні маленьких дітей у якості пасажирів автівок бажано користуватися дитячими автокріслами.

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: