Карантину вихідного дня не буде. В Україні діятимуть обмеження «помаранчевої зони»

Общество | 17:32, 3.12.2020
 Поделиться

Поделиться в

Кабінет міністрів відзначив позитивний вплив карантину вихідного дня в Україні.

В уряді України позитивно оцінили ефект карантину вихідного дня, але вирішили його не продовжувати. До напрацювання нового рішення щодо карантину в Україні діятимуть обмеження, характерні для «помаранчевої» зони, повідомив на засіданні Кабінету міністрів прем’єр Денис Шмигаль, передає Радіо Свобода.

За його словами, карантин вихідного дня дав змогу стабілізувати ситуацію з поширенням COVID-19.

 «Ми отримали позитивний ефект. На кінець карантину вихідного дня, 30 листопада, за попередній тиждень ми отримали на шість тисяч випадків захворювання менше, ніж це було прогнозовано. Посилені заходи на вихідних дещо стабілізували ситуацію і в лікарнях. Спостерігається вирівнювання ситуації з зайнятістю ліжок… Це дозволяє нам зняти саме ці обмеження, і на вихідні, і в будні діятимуть обмеження «помаранчевої» зони на території цілої країни», – сказав Шмигаль.

За його словами, наразі Кабінет міністрів напрацьовує «найбільш збалансоване» рішення стосовно можливого поширення або посилення карантинних обмежень.

 «Згідно з законом, уряд повідомить про рішення за сім днів до його запровадження або раніше. Думка регіонів для нас є важливою, саме тому ми провели опитування щодо оптимальних карантинних заходів (опитування проводилося серед міських голів, а також очільників ОДА)», – сказав голова уряду.

За його словами, більшість із опитаних, зокрема, підтримує заборону на проведення концертів і різдвяних ярмарків.

https://www.6262.com.ua/news/2957464/karantinu-vihidnogo-dna-ne-bude-v-ukraini-diatimut-obmezenna-pomarancevoi-zoni

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: