Кириленко прокоментував ситуацію з призначенням голови ВЦА у Слов’янську

Общество | 18:20, 3.06.2021
 Поделиться

Поделиться в

На брифінгу голова ДонОДА Павло Кириленко прокоментував ситуацію з призначенням голови ВЦА у Слов’янську. 

Вчора міський голова Вадим Лях вийшов з лікарняного і продовжив виконання своїх обов‘язків до призначення голови Слов’янської військово-цивільної адміністрації.

Сьогодні під час брифінгу голова Донецької ОДА Павло Кириленко відповів на запитання журналістів щодо подальших дій у Слов’янській ВЦА.

Найголовніше питання: коли і кого призначать на посаду ВЦА у Слов’янську?

Після того, як буде проведена певна робота з підбору кандидата, усі дізнаються, хто стане головою Слов’янської військово-цивільної адміністрації — відповів Павло Кириленко.

Щодо прогнозів, або готовності військових та тих чи інших людей очолити ВЦА Павло Кириленко відповів, що це рішення приймається головою обласної державної адміністрації за згодою з командуючим ООС.

«Я публично говорю. Какие-либо манипуляции, запугивания — это точно не в варианте с головой Донецкой областной государственной администрации Кириленко. Я это ответственно заявляю».

За словами Кириленка, рішення буде прийняте законне, чітке та обґрунтоване. Також очільник області закликав не плутати військово-цивільні адміністрації, які введені за безпековою складовою і ту, яка введена у Слов’янську через політичну складову. Ця ситуація не давала місту розвиватись. Уся інформація про це була передана президенту України, який і прийняв рішення про створення ВЦА у місті.

Зараз важливо надолужити втрачений час і можливості, бо пів року Слов’янськ вже загубив. Наступний крок — проведення виборів у місті Слов’янську, обрання нового міського голови. Як нова міська адміністрація буде працювати — покаже час.

 

https://www.6262.com.ua/news/3120346/manipulacii-ne-projdut-kirilenko-prokomentuvav-situaciu-z-priznacennam-golovi-vca-u-slovansku

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: