Клуб для молодих мам діє при Краматорському міському центрі зайнятості

Краматорськ | 07:27, 3.05.2023
 Поделиться

Поделиться в

344665435 192938966468758 4753858934577785922 n
Клуб для молодих мам та жінок після декретної відпустки діє при Краматорському міському центрі зайнятості. Засідання клубу проходять у форматі онлайн. Жінкам фахівці ЦЗ допомагають у пошуку роботи. Також краматорчанок підтримують морально й психологічно.
 
«Про стратегії пошуку роботи, прийоми, які допоможуть повірити в себе та побудувати власний кар’єрний шлях дізнались молоді мами та жінки, після декретної відпустки на засіданні клубу в форматі онлайн. Про необхідні кар’єрні кроки, розповіла завідувачка сектору профорієнтації Краматорського міського центру зайнятості Анастасія Сакали.

Слухачки, дізналисьпро вправи, які допоможуть налаштуватись та побороти страх та невпевненість. Було обговорені питання, які допоможуть саморефлексувати й розібратися в собі. А також всі учасниці дізнались про прийом трьохтактного планування, яке допоможе переосмислити власну кар’єру. Чи хоче жінка продовжувати за своєю професією, змінити її або почати власний бізнес.

Анастасія, зауважила: «Пам’ятайте, що у будь-якій справі, чи то пошук роботи, чи то життєва реалізація, вам насамперед необхідна впевненість у собі. Як тільки ви повірите у себе, як фахівчиню, роботодавцю не залишиться інших варіантів, як теж повірити, що він шукав саме вас.»
 
Всі охочі взяти участь в засіданнях клубу можуть звернутись за телефоном 0687986636.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: