Клуб «Краєзнавець» і Народний Театр книги «Еспада» започаткували патріотичний музичний проект

Краматорськ | 09:52, 19.09.2022
 Поделиться

Поделиться в

80088 
Клуб «Краєзнавець» і Народний Театр книги «Еспада» (МПК «Будівельник») започаткували патріотичний проект. Це цикл відео, які подарують містянам зустрічі з музикою, українськими піснями, які відомі на теренах всієї країни. Про це повідомив у Фейсбуці керівник Клубу «Краєзнавець» Володимир Коцаренко. 
 
«Музичний подарунок — I.
В ці трагічні, але героїчні для України дні десятки тисяч краматорчан — і ті, що не покинули домівки, і ті, що роз’їхались по світу, — спостерігають за подіями, які відбуваються в рідному місті.
Ми читаємо повідомлення міського голови Олександр Гончаренко. Ми слідкуємо за роботою волонтерів, працівників ДРУАС і Міськводоканалу, наших медиків. Ми пишаємося владою, яка організувала рух тролейбусів до околиць віддалених селищ… В наших душах — тривога і сум, а серця стискають постріли артсистем і вибухи падаючих ракет ворога…
І хоч завмерла робота підприємств, хоч мовчать церковні дзвони, і стоять похмурі школи, дитсадки, і павук плете павутину там, де мав би лунати дитячий сміх, ми не втрачаємо надію і віру в перемогу українського народу, ми живемо думками про наше щасливе майбутнє…
В цих умовах Клуб «Краєзнавець» і Народний Театр книги «Еспада» (МПК «Будівельник») вирішили реалізувати патріотичний проект — цикл відео, які подарують містянам зустрічі з музикою до українських пісень, які відомі на теренах всієї країни. Для світла і добра в серцях і душах наших дорогих земляків.
Режисер Народного Театру книги «Еспада» Елена Певнева і автор цих рядків мали на меті продемонструвати міському голові та міській владі, в цілому, солідарність в їх важливій і відповідальній роботі: працівники культури і громадські активісти поруч і разом з вами.
Висловлюємо подяку Римма Заболотная і Виталий Пузира за допомогу в досягненні нашої мети.
Цей проект присвячується всім краматорчанам — нашим землякам».
 
«Взяв би я бандуру» —
сл. Михайла Петренка; муз.народна.
Виконавець — актор Народного Театру книги «Еспада» Вячеслав Кужим.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: